May 28, 2022
Portali Shprehja

Gjendet një person i vdekur në Ferizaj

Një person është gjetur i vdekur të hënën në rrugën “Zenel Hajdini” në Ferizaj.

Policia njofton se vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor.

Tact Watches

“Rr. Zenel Hajdini, Ferizaj 09.05.2022-19:55. Një mashkull kosovar ka raportuar se ka vërejtur në person mashkull të shtrirë. Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës”, thuhet në raportin e policisë.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Rasti në polici është hapur si “Hetim mbi vdekjen”./Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Aksident mes tri veturave në Gjakovë, lëndohen pesë persona

admin

Vritet një 30 vjeçar në Ferizaj

admin

Një femre në Vushtrri, katër persona me maska ia grabisin një telefon

admin

Leave a Comment