August 11, 2022
Portali Shprehja

Gjendet një trup i pajetë në afërsi të Liqenit të Tikveshit

Një veturë me targa të Manastirit dhe trupi i një personi të ndjerë mashkull është gjetur mbrëmë në një rrugë anësore në afërsi të Liqenit të Tikveshit afër Kavadarit, njoftojnë nga Prokuroria.

“Për shkak të terrenit të vështirë, ekipet policore nga Kavadari dhe SPB Veles kanë kryer sot kontroll në vendin e ngjarjes.

Prokurori publik kujdestar nga Prokuroria Themelore Publike Kavadar ka lëshuar urdhër për autopsi në trupin e të ndjerit për të përcaktuar shkaqet e vdekjes, si dhe për analizë të ADN-së që do të përcaktojë identitetin e tij”, thonë nga atje.

.

Të Ngjajshme

Gjobiten 187 shoferë në Shkup, 69 për vozitje të shpejtë

Në Tabanoc dhe Bogorodicë për dalje nga vendi pritet rreth 30 minuta

Karantinë dhe izolim, KSI me rekomandime për rastet me linë e majmunit në Maqedoni

admin

Leave a Comment