July 28, 2021
Portali Shprehja

Gjendet pa shenja jete një grua në Prishtinë – Iliria News Agency

Një grua është gjetur pa shenja jete në Prishtinë mbrëmjen e së martës. Policia ka njoftuar se me vendim të prokurorit turpi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

“Raportohet se viktima femër kosovare është gjetur pa shenja jete. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë së Kosovës.

Të Ngjajshme

Tokio raporton numër të lartë infektimesh ndësa vazhdojnë Lojërat Olimpike – Iliria News Agency

admin

Katër të mbijetuar nga aksidenti vendosën të kthehen në Gjermani për shërim – Iliria News Agency

admin

Bill Gates dhe George Soros blejnë kompaninë që prodhon testet e koronavirusit – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment