February 1, 2023
Portali Shprehja

Gjendet pa shenja jete një person në një vikend-shtëpi në Mavrovë

Dje në Njësinë e Policisë së Mavrovës është raportuar se në një vikend- shtëpi në lagjen Hanet e Mavrovës, komuna Mavrovë dhe Rostushë është gjetur pa shenja jete S.N.(86) nga Leunova, me vendbanim në Shkup. Ekipi i Ndihmës Mjekësore Emergjente ka konstatuar vdekjen pa shenja të dukshme dhune dhe me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i pajetë i të ndjerit është dërguar për obduksion.

.

Të Ngjajshme

Grupi i Zjarrit në Kërçovë: Ahmetin e mbrojmë vetëm ne

Duel i futbollistëve shqiptarë në Kupën e Italisë

Kristian Eriksen, jashtë terrenit deri në muajin prill

Leave a Comment