Gjendet pa shenja jete një person në Prizren

Një person është gjetur pa shenja jete nga një pjesëtar i Policisë së Kosovës në fshatin Lubinje e Ultë të Prizrenit.

Sipas raportit 24 orësh të policisë, pjesëtari i PK-së derisa ishte duke udhëtuar me automjet kishte gjetur një person pa shenja jete.

Njësit përkatës dhe ekipi mjekësor kanë dal në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës. 

Të ngjajshme

Prishtinasi rrah gruan e tij, e bën për spital

shprehja

Zhduket një vajzë në Prishtinë

shprehja

Ngacmonte ish gruan, arrestohet prishtinasi

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë