October 28, 2020
Portali Shprehja

Gjendet pa shenja jete një trup në Prishtinë – policia jep detajet

Një person është gjendur pa shenja jete në një shtëpi të braktisur në Prishtinë.

Kështu ka bërë të ditur për Telegrafin, zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha.

Ai ka shtuar se, janë në proces dhe pranimit të raporteve nga kompetente.

“Me datë 27.09.2020 në ora 09:52 është pranuar një informatë se në një shtëpi të braktisur, një person është pa shenja jete. Policia menjeherë ka dal ne vendin e ngjarjes. Janë njoftuar edhe ekipet tjera relevante dhe pas hetimeve qe janë në proces dhe pranimit të raporteve nga kompetentet do te njoftoheni per detajet tjera”, tha Hoxha. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Aktakuzë kundër 29 personave për pastrim të parave, organizim i skemave piramidale dhe bixhozit të paligjshëm

admin

Prishtinë, persona të panjohur gjuajnë me armë zjarri në drejtim të një shtëpie

admin

Hyri ilegalisht në Kosovë, Policia ndalon një shtetas të Serbisë në Kamenicë

admin

Leave a Comment