September 29, 2023
Portali Shprehja

Gjendet trupi i 22 vjeçarit nga Kumanova

Alsat mëson se para pak minutave është gjetur në ujërat e lumit Vardar trupi i pa jetë i Erdon Ramadanit nga Kumanova i cili u aksidentua më 27 shtator në afërsi të fshatit Zhelinë.
Burime nga vendi i ngjarjes thonë se trupi i tij është gjetur në afërsi të kazermës, përkatësisht 1km nga vendi ku u aksidentua./Alsat.mk

.

Të Ngjajshme

(VIDEO) Sulm me armë në Roterdam, disa të vdekur dhe të plagosur

Si testet e gjakut mund t’i shpëtojnë njerëzit nga ataku në zemër

Si ndikon kafja tek dhimbja e kokës – Cila është doza e saktë ditore që ju duhet të konsumoni

Leave a Comment