August 11, 2022
Portali Shprehja

Gjendet trupi i pajetë i një 22-vjeçari në Shkup

Trupi i pajetë i një të riu nga Shkupi është gjetur në një banesë në Shkup, njofton MPB.

“Me datë 27.07.2022 në ora 12:00 në SPB Shkup është raportuar se G.A. (22) nga Shkupi është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij.

Vdekja e tij është konstatuar nga mjeku i emergjencës, ndërsa në vendin e ngjarjes hetime kanë kryer policia nga SPB Shkup.

Me urdhër të prokurorit publik trupi i pajetë është dorëzuar për autopsi”, njoftojnë nga MPB.

.

Të Ngjajshme

Gjobiten 187 shoferë në Shkup, 69 për vozitje të shpejtë

Në Tabanoc dhe Bogorodicë për dalje nga vendi pritet rreth 30 minuta

Karantinë dhe izolim, KSI me rekomandime për rastet me linë e majmunit në Maqedoni

admin

Leave a Comment