May 12, 2021
Portali Shprehja

Gjeneralë të SHBA-së do vijnë në Shqipëri javën e parë të majit – Iliria News Agency

Yuri Kim: Gjeneralë të SHBA-së do vijnë në Shqipëri javën e parë të majit – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Kurti jep një premtim të madh për vaksinat – Iliria News Agency

admin

Bashkëshorti i saj mburret me nusen Donikë dhe miqësinë me shqiptarët – Iliria News Agency

admin

Izraeli zotohet për sulme pambarim në Gaza/ 43 palestinezë e pesë izraelitë të vdekur, OKB e quan ‘luftë e hapur’ – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment