July 28, 2021
Portali Shprehja

Gjenerali serb kërcënon Kosovën, por kjo është vetëm ëndërr zhgënjyese! – Iliria News Agency

Gjenerali serb kërcënon Kosovën, por kjo është vetëm ëndërr zhgënjyese! – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Trupat e viktimave të aksidentit në Kroaci arrijnë sot në Kosovë – Iliria News Agency

admin

Delta rikthen maskat në SHBA – Iliria News Agency

admin

Edi Rama dhe Vuçiqi në Shkup – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment