January 31, 2023
Portali Shprehja

Gjermani, shqiptari i dehur vret ish-gruan në vendin e punës

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Gjermani, ku një shqiptar ka ekzekutuar me armë zjarri ish-bashkëshorten e tij në qytetin e Markdorf.

Sipas të dhënave paraprake, 47 vjeçari shqiptar shkoi i armatosur në vendin ku punonte ish-bashkëshortja në Konstanz dhe e qëlloi atë disa herë, duke i marrë jetën.

Autori u ndalua në vendngjarje dhe u dërgua në paraburgimin e Ravensburgut, ku do t’i komunikohet dhe akuza për krimin e rëndë.

Sipas të dhënave paraprake, në momentin e krimit, autori ka qenë në gjendje të dehur, ndërkohë që identiteti i tij nuk bëhet i ditur. /A2CNN

.

Të Ngjajshme

Rrëzohet helikopteri në Itali, humb jetën piloti 45-vjeçar

Ahmeti: Vetingu të përfshijë edhe personat që shpifin

admin

Lista Serbe: Asociacioni duhet të ketë kompetenca ekzekutive

Leave a Comment