June 23, 2021
Portali Shprehja

Gjermania ka një njoftim të rëndësishëm për mërgimtarët që ia mësyjnë vendlindjes – Iliria News Agency

Gjermania ka një njoftim të rëndësishëm për mërgimtarët që ia mësyjnë vendlindjes – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Skandaloze/ RTK mori 17 makina me qera mbi gjysmë milion euro, me këtë çmim mund t’i blinte 34 të reja (DOKUMENT) – Iliria News Agency

admin

Gazetari i njohur kroat i përshëndet serbët me shqiponjë dhe ‘Skënderbe’ – Iliria News Agency

admin

Nuk dështuam ne, por dështoi BE – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment