September 18, 2020
Portali Shprehja

Gjiko pozon pranë veturës super luksoze

Gjiko dhe Melinda pak ditë më parë lansuan projektin e ri “X5” dhe kënga tashmë është kthyer në një hit.

Brenda një kohe të shkurtër arriti miliona klikime në Youtube dhe po dëgjohet në secilin ambient.

Edhe vet artistët po e shijojnë pafund këtë sukses dhe përmes rrjeteve sociale janë janë shfaqur të lumtur që kënga u pëlqye nga adhuruesit e tyre.

Ndërsa sot Gjiko ka publikuar një fotografi përkrah një makine luksoze të tipit Audi teksa në tablat e makinë shkruhej “Avnia” duke i lidhur kështu me një nga fjalitë e këngës.

“Nese s’tpelqen Avnia ka me tpelqy Audia”, ka shkruar Gjiko në mbishkrimin e fotografisë.

Ndryshe, rikujtojmë që ky është bashkëpunimi i parë mes dy artistëve.

View this post on Instagram

Nese s’tpelqen Avnia ka me tpelqy Audia 😝🔥🍾

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

 


Të Ngjajshme

Blero dhe Afrona nisin pushimet në këtë vend

admin

Kështu kujdeset Learta për Matinin e vogël

admin

Lëndohet modelja Angela Martini

admin

Leave a Comment