July 3, 2022
Portali Shprehja

Gjilan, aksidentohen dy automjete të FSK-së – tre të lënduar

Rreth orës 21:10 në rrugën Gjilan-Cërrnicë, ka ndodhur një aksident trafiku, si pasojë tre persona kanë pësuar lëndime trupore.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë policia dhe ambulanca.

Tact Watches

Të lënduarit janë dërguar në emergjencën e qytetit për tretman mjekësor.

Në aksident janë  përfshirë dy automjete të FSK-së.

Siç mëson Telegrafi, deri tek aksidenti ka ardhur për shkak të motit, erërave të forta të përcjellura me shi e shtrengatë.

Lidhur me rastin mediumi ka provuar të flasë me policinë por nuk ka mundur të marrë përgjigje./Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

​Ia këput kabllot e rrymës dhe ia ndal ujin një lokali te Rruga B, arrestohet i dyshuari

admin

Keqpërdorim i institucionit të AKI-së dhe mashtrim në tentativë, arrestohet 73 vjeçari

admin

Aksident në Prizren, goditen tri këmbësore

admin

Leave a Comment