October 2, 2022
Portali Shprehja

Gjilan, e mitura deklaron në polici se është dhunuar nga dy të rritur

Policia e Kosovës njofton për një rast të dhunimit që ka ndodhur në muajin mars dhe prill të këtij viti në Gjilan.

Sipas njoftimit, një e mitur ka deklaruar se është dhunuar nga dy të dyshuar të moshës madhore.

“Gjilan mars-prill 2022 – NN. Është intervistuar viktima femër kosovare e mitur e cila ka deklaruar se është dhunuar nga dy të dyshuar meshkuj të moshës madhore”, thuhet në raportin policor.

Të dyshuarit janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Goditet për vdekje një person në Podujevë

admin

Vdes një femër në Drenas, kishte shenja dhune

admin

Dyshon se gruaja i hodhi “diçka të dëmshme” në ushqim, burri nga Skenderaj merr tretman mjekësor në QKUK  

admin

Leave a Comment