December 4, 2021
Portali Shprehja

“Gjithë bota do të flasë për të”, Milinkovic-Savic i thur elozhe yllit të Serisë A

Sergej Milinkovic-Savic, mesfushor i Lazio-s dhe i Serbisë, ka dhënë një intervistë për kanalet zyrtare të FIFA-s, në të cilën ka zbuluar idhujt e tij dhe i ka thurur elozhe Dusan Vlahovic, sulmuesi serb i Fiorentina-s.

IDHUJT – “Duke u rritur, ka patur shumë lojtarë të mirë, kështu që i kam parë të gjithë, por do të zgjidhja Zlatan Ibrahimovic dhe kam parë nga afër Zidane sepse e kam nisur në atë pozicion”, ka thënë Milinkovic-Savic.

Tact Watches

VLAHOVIC – “Vlahovic? Nuk është i mirë, është i jashtëzakonshëm. Megjithatë, mendoj se është lloji i lojtarit që bezdiset akoma kur nuk luan mirë, kështu që do të përmirësohet dhe do gjithë bota do të flasë për të. Ka uri për gola dhe fitore. Mendoj se do të bëjë gjëra të mëdha”.

.

Të Ngjajshme

“SOS” RAMOS | PSG tani nis të shqetësohet realisht, ndalesa e radhës?

admin

Hetimet mbi Juventusin, Chiellini provokon: Sa herë flitet për ngjyrat bardhezi…

admin

LAJMI I FUNDIT | Lideri i Milanit mbyll sezonin! Goditje e rëndë për kuqezinjtë

admin

Leave a Comment