January 18, 2021
Portali Shprehja

Gjoba për 517 persona për mosmbajtje të maskës gjatë 24 orëve të fundit

Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut lidhur me masën për mosmbajtjen e masës janë regjistruar 517 kundërvajtje.

Ministria e Punëve të Brendshme apelon deri tek qytetarët që t’i respektojnë masat dhe protokollet e sjella nga Qeveria me qëllim të përballjes me Kovid-19.

Të Ngjajshme

Regjistrohen 412 shkelje për mosmbajtje të maskës

admin

Temperatura më e ulët u shënua në Berovë, minus 16 gradë Celsiusë

admin

Kuvend, interpelancë për punën e zëvendëskryeministrit Nikolla Dimitrov

admin

Leave a Comment