February 25, 2021
Portali Shprehja

Gjobiten 386 persona për mosmbajtje të maskave

Gjatë 24 orëve të fundit (22/23.02.2021) në gjithë territorin e vendit Ministria për Punë të Brendshme ka regjistruar gjithsejtë 386 shkelje për mosmbajtje të maskës mbrojtëse si preventivë për parandalimin e përhapjes së koronavirusit. Ministria për Punë të Brendshme në vazhdimësi bën thirrje për respektim të masave dhe protokolleve të miratuara nga Qeveria e që kanë për qëllim ballafaqimin me Kovid-19.

.

Të Ngjajshme

ASH-AAA: Programi vjetor i kulturës, pushteti poshtëroi kulturën shqiptare

admin

Askush nuk mban përgjegjësi për arratisjen dhe kthimin e Mijallkovit

admin

“Monstra”, opozita shqiptare kërkoi sqarim nga kryeministri Zaev

admin

Leave a Comment