November 28, 2020
Portali Shprehja

Gjuajti me armë zjarri, arrestohet gjilanasi

Një person është arrestuar në Gjilan, pasi njëjti kishte shtënë me armë zjarri.

Sipas policisë më vendin e ngjarjes, forenzika ka gjet dhe konfiskuar një karikator me 4 fishek të kalibrit 9 mm, një predhë dhe një orë dore.

Njësit e hetuesisë kanë arrit që ta identifikojnë dhe arrestojnë një të dyshuar mashkull kosovar dhe nga ai është konfiskuar një revole e llojit Ekl special e kalibrit 9 mm .

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Një muaj paraburgim për të pandehurit S.V, akuzohet për dhunim

admin

Policia jep detaje për sulmin me armë në rrugën Prishtinë-Mitrovicë

admin

Digjen disa Baraka në Prishtinë

admin

Leave a Comment