9.3 C
Skopje
April 5, 2019
Informacione Rajoni dhe Bota

Gjuajtje me armë mes policisë dhe hajnave në dalje të Prishtinës

Burime të kallxo.com thonë se një veturë e Policisë ka qenë duke i ndjekur hajnat.

Me këtë rast, janë aksidentuar dy automjetet, e Policisë dhe e të dyshuarve.

Kallxo.com mëson se ka pasur një të shtënë nga zyrtarët policorë.

Të paktën dy veta janë arrestuar, thonë këto burime.

Policia ende nuk ka dhënë detaje lidhur me rastin.

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

MASHT-i u nënshtrohet presioneve të SBASHK-ut

shprehja

Ademi i LSDM-së: Të zhvishemi nga koncepti nacionalist

shprehja

Krasniqi: PDK-ja asnjëherë nuk ka qenë parti e së Majtës

shprehja