August 2, 2021
Portali Shprehja

Gjykata e Apelit hedh poshtë ankesat e Boki 13 dhe Katica Janevës

Gjykata e Apelit-Shkup ka hedhur poshtë si të pabaza ankesat e të akuzuarve Bojan Jovanovski (Boki 13) dhe Katica Janevës për rastin “reket” dhe ka konfirmuar aktvendimin e shkallës së parë.

.

Të Ngjajshme

Dy tetovarë kapen me kokainë në autostradën Shkup-Tetovë

admin

Moti me diell dhe i nxehtë, temperatura deri në 43 gradë

admin

Tërmet në Maqedoninë e Veriut

admin

Leave a Comment