December 3, 2022
Portali Shprehja

Gjykimi për rastin “Softueri”, shtyhet për më 29 nëntor 22

Gjykimi ndaj ish-sekretarit të përgjithshëm të qeverisë Dragi Rashkovski, i cili së bashku me gjashtë persona të tjerë akuzohen për blerje të paligjshme të softuerit, është shtyrë për më 29 nëntor, për shkak të gjendjes shëndetësore të njërit prej të akuzuarve.

.

Të Ngjajshme

Zvicra fiton Serbinë dhe si e dyta në grupin G kalon në 1/8 e finales

Brazili humb nga Kameruni, por shkon tutje si lider i grupit

Hulumtim: Qytetarët s’duan të kenë fqinjë pjesëtarë të LGBT-së

Leave a Comment