December 5, 2020
Portali Shprehja

Gjysmë roveshatë nga sulmuesi i Southampton, Anglia zbavitet (VIDEO)

Anglia argëtohet në miqësoren ndaj Uellsit dhe këtë herë veç Calvert-Lewin  ka shënuar dhe sulmuesi i Southamton, Ings, me një gjysmëroveshatë të bukur brenda zonës së rreptëisë.

Goli i dytë u shënua nga mbrojtësi Coady, që luan te Wolves.

 

.

Të Ngjajshme

Stërvitja e Real Madrid, çfarë golash nga Isco dhe Vinicus!

admin

Milan, Maldini nën akuzë: Ka treguar mungesë respekti

admin

E bujshme nga Argjentina: Maradona ka përjashtuar Claudia-n dhe vajzat nga testamenti!

admin

Leave a Comment