November 23, 2020
Portali Shprehja

GMC Hummer EV 2022 veçse është shitur

Nëse ju ka pëlqyer GMC Hummer EV, atëherë ju duhen rreth 100 mijë euro dhe shumë durim, raporton “TheTruthAboutCars”, transmeton lajmi.net.

Nëse keni pasur plan të rezervoni një Hummer EV të edicionit 1, atëherë keni humbur rastin sepse i gjithë stoku i planifikuar për të dalë në shitje vitin 2022 veçse është rezervuar i gjithi brenda dy orëve.

Sipas forumit në dispozicion ishin 1 mijë makina.

GMC nuk e ka konfirmuar këtë. Ata ju drejtuan të gjithë të apasionuar pas kësaj makine duke ju thënë se ata do të futeshin në listën e pritjes. /Lajmi.net/

Të Ngjajshme

Djemtë që sollën në jetë Mario Kart

admin

“Amazon” prezanton syzet inteligjente “Echo Frames”

admin

Si të vendosni një password sa më të sigurt

admin

Leave a Comment