0 C
Skopje
December 14, 2018
Informacione Rajoni dhe Bota

Godet dy këmbësorë me veturë, njëri vdes nga lëndimet

Është arrestuar një person në fshatin Vitomiricë në Pejë pasi që i njëjti gjersa ishte duke drejtuar veturën e tij, ka goditur dy këmbësor.

Si pasojë, njëri nga viktimat për shkak të lëndimeve ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes, ndërsa viktima tjetër është dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Pejës.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Artikuj të ngajshëm

Moti sot në Maqedoni

shprehja

VIDEO/ Rama për studentë para kryeministrisë: Ata që janë te zjarri janë të financuar nga partitë, 10 vjet aty të rrinë. S’dua dialog me ta

shprehja

Zemaj thotë se Gjykata Speciale do ta çlirojë shoqërinë kosovare

shprehja