September 29, 2020
Portali Shprehja

Godet PSG, arrin marrëveshjen për yllin e Serisë A

E ardhmja e Ale ssandro Florenzi-t do të jetë në Francë.

Sipas TMW, Roma ka arritur marrëveshjen për shitjen e italianit te Paris Saint-Germain.

Transferimi do të realizohet me formulën e huazimit dhe të drejtën e blerjes.

.

Të Ngjajshme

Kristalizohen vazot e Champions-it, të enjten shorti i fazës së grupeve (detajet e plota)

admin

Klopp: Ancelotti bëri “biznes” të mirë, nuk më intereson kreu tani për tani

admin

Kriza e topit dhe financat, jo vetëm Shqipëria! Tani edhe Anglia në prag kolapsi: Qeveria të na ndihmojë!

admin

Leave a Comment