December 1, 2020
Portali Shprehja

Goditet me thikë një person në Prishtinë

Një person është sulmuar me armë të ftohtë (thikë), nga një person tjetër.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 22:00, në Prishtinë.

Siç thuhet në raport, viktima është dërguar për tretman mjekësor dhe më pas është liruar.

“Ankuesi mashkull kosovar raporton se është sulmuar fizikisht me armë të ftohtë (thikë) nga i dyshuari mashkull kosovar. Viktima është dërguar për tretman mjekësor dhe më pas është liruar. Nuk raportohet për të arrestuar”, thuhet në raport. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

Lipjan, policia inicon rast ndaj 51-vjeçarit që dyshohet se gjuajti me armë

admin

Arrestohet një qytetar para stacionit policor në Pejë, gjysmë i zhveshur hipte mbi automjete

admin

Një muaj paraburgim ndaj të pandehurit A.K për vrasje në tentativë

admin

Leave a Comment