January 16, 2022
Portali Shprehja

Goditet një këmbësore në Arrlat të Drenasit

Një veturë ka goditur një këmbësore sonte në fshatin Arrlat të Drenasit.

Telegrafi ka mësuar se këmbësorja është e moshës rreth 60 vjeç, dhe se lëndimet që ka marrë janë të rënda.

Tact Watches

Lidhur me rastin, Telegrafi ka kontaktuar Policinë e Kosovës dhe është në pritje të një përgjigje.

Lajmi në plotësim… /Telegrafi/

 

 

 

.

Të Ngjajshme

​Arrestohet një person në Skenderaj, pas mosmarrëveshjeve për prerjen e pyllit

admin

Tre të lënduar nga një aksident në rrugën Prishtinë – Podujevë

admin

Aksident në Prishtinë – vetura futet brenda lokalit në lagjen Mati1

admin

Leave a Comment