April 17, 2021
Portali Shprehja

Goditet një këmbësore në Gjilan

Një femër përderisa ishte duke e drejtuar veturën nga pakujdesia ka goditur një këmbësore.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të hënën rreth orës 13:10, në Gjilan.

Siç thuhet në raport, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta pas pranimit të tretmanit mjekësor është liruar.

“Raportohet se e dyshuara femër kosovare përderisa ishte duke drejtuar veturën, nga pakujdesia ka goditur këmbësoren-viktimën femër . Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta pas pranimit te tretmanit mjekësor është liruar”, thuhet në raport. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

Prokuroria: I dyshuari për vrasjen e 27-vjeçarit në Mitrovicë ishte me një polic jashtë detyrës

admin

Policia me detaje për vrasjen e 27 vjeçarit dhe plagosjen e dy të tjerëve në Mitrovicë

admin

Policia jep detaje për 28 vjeçarin në Fushë Kosovë

admin

Leave a Comment