January 23, 2022
Portali Shprehja

Goditja e parë e Chelsea vjen nga La Liga: operacioni gati i kryer!

Jules Koundé ka arritur prej kohësh një marrëveshje me Chelsean.

Mbrojtësi i Sevillas, raporton Sunday Times, do të jetë kështu goditja e parë e Bluve sezonin e ardhshëm.

Tact Watches

Tashmë në dritaren e fundit të tregut të verës, francezët kishin qenë shumë pranë transferimit në Angli, por kërkesat e mëdha të andaluzianëve i kishin frenuar londinezët, të cilët ishin përqendruar në departamente të tjera.

Megjithatë, me lamtumirat gjithnjë e më të mundshme të Rudiger dhe Christensen, do të jetë e nevojshme të investohet në mbrojtje dhe Koundé duket se është i zgjedhuri.

.

Të Ngjajshme

NEDIM BAJRAMI | Shqiponja kuqezi mrekullon Serie A, tani Empoli kërkon 15 mln euro (VIDEO)

admin

Chelsea ia mer dorën Tottenhamit, Conte provon humbjen në Premier

admin

PREMIER | Liverpool tenton të rihapë garën, Arsenali apatik

admin

Leave a Comment