January 23, 2022
Portali Shprehja

GOLAZOOOOOOOOOOO NGA BENZEMA!!! Trajektore e telekomanduar (VIDEO)

Karim Benzema i tërbuar sonte! Sulmuesi i Real Madrid ka shënuar dy gola deri tani në Bilbao, teksa rrjeta e parë është diccka fantastike dhe mund të quhet Golazo…

Një trajektore gati e pamundur dhe sikur e telekomanduar totalisht me një të djathtë që ka djegur portierin vendas.

Tact Watches

Më pas, francezi ka dyfishuar rezultatin pas vetëm 3 minutash me një tjetër gol.

.

Të Ngjajshme

NEDIM BAJRAMI | Shqiponja kuqezi mrekullon Serie A, tani Empoli kërkon 15 mln euro (VIDEO)

admin

Chelsea ia mer dorën Tottenhamit, Conte provon humbjen në Premier

admin

PREMIER | Liverpool tenton të rihapë garën, Arsenali apatik

admin

Leave a Comment