March 9, 2021
Portali Shprehja

Gold Ag e nxjerrë djalin në shëtitje

Gold Ag dhe bashkëshortja e tij Ermira edhe këtë vikend kanë shkuar në pushime në bregdetin shqiptar.

Ata ndodhen në Durrës tek sa nuk po mungojnë fotot e bukura që po sjellin, shkruan “Kosovarja”.

Tani që janë edhe prindër, po marrin vëmendje imazhet me djalin e tyre Guerilin.

Është Goldi ai i cili sjellë një imazh të këndshëm tek sa nxjerrë djalin në shëtitje./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Sa madhështore duket Yllka me të bijën

admin

Kjo zonjë e rëndë vjehrra e Lutfi Hazirit

admin

Antonela sherr në studio: Atdhe zhgarravina më puthi me zorr, donte më shumë…

admin

Leave a Comment