February 26, 2021
Portali Shprehja

Gold Ag kalon ditën plot dashuri pranë familjes

Ermira dhe Gold AG kanë ndarë pamje të djalit në rrjete sociale.

Çifti i njohur në muajin nëntor u bekuan me një djalë, që e pagëzuan me emrin Gueril.

Ky emër edhe u diskutua gjatë dhe më pas reperi u detyrua të shpjegonte domethënien e tij, duke thënë se emri Gueril do të thotë luftëtar.

Ata sot kanë vendosur të ndajnë pamje nga dita e tyre në rrjete sociale ku dukeshin mjaft të lumtur.

Fotografitë u pëlqyen dhe komentuan nga fansat e reperit mjaft shumë duke u uruar atyre lumturi dhe dashuri për njëri-tjetrin.


Të Ngjajshme

Faqja e Eurovisionit publikon fotografi të Anxhela Peristerit, ku ajo shfaqet me veshje kombëtare

admin

Ku i mbet Arbenitës barku?

admin

I fejuari i JLO-së bën dedikimin special

admin

Leave a Comment