-4 C
Skopje
January 16, 2019
Feja Islame

Gold AG me letër prekëse për babain e ndjerë nga Meka

Gold AG disa ditë ka qëndruar në Arabinë Saudite. Ai së fundmi ka shkuar në vendin e shenjtë në Medine për të kryer Umrën Nga atje, Arian Agushi ka publikuar disa foto teksa falet dhe lutet për njerëzit e tij më të dashur.

“I madhi zot e din sa m’ka marrë malli, O veç një here me të pa bre, këta sy me i çmallë, Për çdo namaz bre babë po bëj dua, me u taku në xhenet e kurrë mos me u nda”.

“I madhi Zot e din sa mka mar malli,O veq ni her me t pa bre kta sy ti qmalli,per cdo namaz bre bab po bej dua me u taku n xhennet e kurr mos me u nda “

Artikuj të ngajshëm

Djaloshi Qe Pa Në Ënderr Profetin Muhammed Alejhi Selam – (VIDEO)

Redaksia Shprehja

SubhanAllah Nje I Moshuar Gjerman Konvertohet Në Islam Pak Para Se Të Ndron Jetë (VIDEO)

Redaksia Shprehja

Gazetari shqiptar pyet a jeni fetar? Përgjigjja e le pa fjalë…

Redaksia Shprehja