January 22, 2021
Portali Shprehja

Goldi dhe Ermira sjellin një foto të ëmbël nga pushimet

Ermira dhe Goldi tanimë janë shndërruar në njërin prej çifeteve më të komentuara.

Ka pak muaj që janë martuar, por po marrin mjaft vëmendje, shkruan “Kosovarja”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Ndryshe nga artistët tjerë, Goldi dhe Ermira zgjedhën bregdetin turk për pushimet verore.

E nga atje sot kanë sjellë një imazh të këndshëm ku po duken mjaft mirë./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Ndahet çifti i njohur pas nëntë muajve bashkëjetesë

admin

Dy aktorët e pëlqyer turq përfundojnë prapë në krahët e njërit-tjetrit

admin

Këto janë bashkëshortet e tre kandidatëve për kryeministër

admin

Leave a Comment