September 24, 2020
Portali Shprehja

Goldi dhe Ermira sjellin një foto të ëmbël nga pushimet

Ermira dhe Goldi tanimë janë shndërruar në njërin prej çifeteve më të komentuara.

Ka pak muaj që janë martuar, por po marrin mjaft vëmendje, shkruan “Kosovarja”.

Ndryshe nga artistët tjerë, Goldi dhe Ermira zgjedhën bregdetin turk për pushimet verore.

E nga atje sot kanë sjellë një imazh të këndshëm ku po duken mjaft mirë./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Songyli jep lajmin e madh pas ndarjes nga burri

admin

Morena e Stresi sërish bashkë. Nesër n’ora 20…

admin

Gigi dhe Zayn bëhen prindër

admin

Leave a Comment