November 29, 2021
Portali Shprehja

Goli më i mirë ndonjëherë? Shijoni perlën e pabesueshme të Mbappe (video)

Goli më i mirë i stërvitjes ndonjëherë? Mbetet për t’u diskutuar. Megjithatë, Kylian Mbappe shënoi një gol të jashtëzakonshëm me takë gjatë stërvitjes me kombëtaren e Francës, në prag të ndeshjes me Kazakistanin. Goli u regjistrua në “Parce des Princes” në stërvitjen ambientuese aty para sfidës së sotme kualifikuese të “Katar 2022”.

Kur dy dominuesit e “Topit të Artë”, Messi dhe Ronaldo, në mënyrë të pashmangshme “do t’i varin këpucët në gozhdë”, shumë tifozë besojnë se Mbappe do të jetë pasardhësi i tyre. Sidoqoftë, pavarësisht se si do të jetë pjesa tjetër e karrierës së Mbappe, sulmuesi i PSG mund të rrijë i qetë, duke ditur se arritjet e tij në këtë sport, në moshën 22-vjeçare, janë të jashtëzakonshme.

Tact Watches

.

Të Ngjajshme

Shevchenko jep “ok”, futbollisti i Kosovës mund të transferohet falas në Serie A!

admin

Sarri nuk ka dyshime, shpërfill Milan dhe Inter para Napolit: “Më falni, por me atë që pashë sot ju them…”

admin

VIDEO | Ronaldo në stol, Keane dhe Carragher zihen 5 minuta në TV: “Nuk është ai që ishte dikur…”

admin

Leave a Comment