May 26, 2022
Portali Shprehja

Gosens flet si zikaltër: Interi, zgjedhje e lehtë! Mbaj mend kur Bastoni…

Gosens te Interi, sonte u zyrtarizua gjithcka. Gjermani, qe vitet e fundit ka qene lojtari i krahut me rezultativ me asist dhe gola, u prezantua:

“Kam folur tashmë me Inzaghin, mezi pres të futem në fushë. Dua të vazhdoj të shkruaj historinë e futbollistëve gjermanë te Interi”.

Tact Watches

Gosens ka përshëndetur edhe Atalantën: “Në futboll ka shanse që dalin vetëm një herë ne jete”

Dita e parë te Nerazzurri dhe fjalët e para si lojtar i Interit për Robin Gosens. “Të jesh në një nga skuadrat më të mëdha në Evropë është një krenari e madhe”, pranon anësori gjerman, i cili mbërriti nga Atalanta në formë huazimi me detyrimin blerje

Një aventurë e re për Gosens i cili tashmë ka kontaktuar me Nerazzurrët edhe falë këshillës së Bastonit: “Ai më tha tashmë disa vite më parë se klubi ideal është Interi edhe për këtë arsye nuk ishte një zgjedhje e vështirë – shpjegon ai”.

.

Të Ngjajshme

Lazio-Sarri, rinovimi që i merr kompetencat Tares. Ja të gjitha shifrat e marrëveshjes

admin

Buzëqesh Pioli, i rikthehet medalja që ia vodhën dhe fiton çmimin e madh të Serie A

admin

Zhgënjim i madh, në Roterdam policia ndërhyn me kuaj dhe hedhës uji! Tifozeria konfrontohet (PAMJET)

admin

Leave a Comment