January 26, 2021
Portali Shprehja

Gostivar, arrestohet burri që ditë më parë vrau bashkëshorten e tij me sopat

Para 20 minutash ne rrugën malore mbi fshatin Strajan të Gostivarit është arrestuar 65-vjeçari me inicialet B.I që ditë më parë dyshohet të ketë kryer vrasjen e bashkëshortes së tij me thikë dhe sopat. Policia gjatë ditës ka arritur ta lokalizojë vendndodhje e tij ku fshiheshe, ndërsa para 20 minutash ka arritur të bëjë edhe arrestimin e tij. Edhe pse flitej se personi në fjalë mund të ishte i armatosur dhe i rrezikshëm ai gjatë arrestimit nuk ka bërë asnjë rezistencë, por i është bindur thirrjes së policisë për t’u dorëzuar.  Ndërkohë ekipet hetuese të policisë po hetojnë vendin për të gjetur armët e krimit si provë materiale.

Të Ngjajshme

Nga ky vit nuk do të importohen më vetura “Euro 4”

admin

Tetovë, blen cigare dhe paguan me euro false

admin

Ndalohet lëvizja e automjeteve të rënda në rrugën Kriva Pallankë-“Deve Bair”

admin

Leave a Comment