September 26, 2022
Portali Shprehja

Gostivar, rrahu vajzën, arrestohet babai

Pjestarë e policisë e SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, dje rreth orës 13:30, kanë privuar nga liria 48-vjeçarin F.T. nga një fshat i rrethit të Gostivarit, për shkak të dyshimit se më datë 20 të këtij muaji rreth orës 20:00 në shtëpinë e tij familjare është sjellë në mënyrë agresive dhe ka sulmuar fizikisht vajzën e tij 20-vjeçare. Rasti është zbardhur dhe dokumentuar.

Të Ngjajshme

Caktohet termini i “El Clasico” së parë në Madrid

VIDEO / Skandaloze, katër kartona të kuq për 22 minuta lojë!

Maqedonia është kundër referendumeve ruse në Ukrainë

Leave a Comment