November 26, 2022
Portali Shprehja

Grabitësit terrorizojnë familjen në Klos, marrin mijëra euro

Regjistrohet një ngjarje e rende gjate nates në fshatin Dom të Klosit.

Burime për Vizion Plus bejne me dije se disa persona kane hyre me dhune ne nje familje duke shkaktuar terror.

Autorët, të maskuar dhe të armatosur kane grabitur një shumë të përafert në 8 mijë euro, ndonese një gjë e tille duhet të verifikohet.

Per fat te mire nuk raportohet per persona te lenduar.

Të Ngjajshme

Universiteti i New Yorkut në Tiranë si vlerë e shtuar e arsimit në Shqipëri

admin

Po armatosej nga Serbia, kjo është banda që synonte destabilizimin në veri – kërkohet intervenim nga ndërkombëtarët!

admin

Të negociosh apo të luftosh me Putinin? Kjo është çështja…

admin

Leave a Comment