December 4, 2021
Portali Shprehja

Grabitja e parave të një kompanie të sigurimit, Policia jep detaje

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të grabitjes në fshatin Parallovë të Gjilanit.

Rasti ka ndodhur të enjten në ora 15:25.

Tact Watches

“Është raportuar se katër persona të panjohur duke përdorur armë zjarri  të llojit AK/47, kanë grabitur një shumë parash dhe dy armë zjarri, pronë e një kompanie të sigurimit dhe janë larguar në drejtim të panjohur”, thuhet në raport.


Në Parallovë digjet vetura, nga e cila dyshohet se është shtënë në automjetin me para të Besa Security
Në Parallovë digjet vetura, nga e cila dyshohet se është shtënë në automjetin me para të Besa Security

Të dyshuarit më pas i kanë vënë zjarrin veturës së tyre të llojit Opell Zafira.

Njëra armë  është gjetur 20 metra larg vendit të ngjarjes.

Nuk raportohet për të lënduar përderisa rasti vazhdon të hetohet në mënyrë intensive nga njësitet relevante të Policisë. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Një person përfundon në spital, u ther me thikë në Prishtinë

admin

Dy këmbësorë goditen nga vetura në Prishtinë

admin

Tentoi të kontrabandonte ari e argjend, i gjenden stolitë e fshehura në bagazh udhëtarit në Aeroportin e Prishtinës

admin

Leave a Comment