September 27, 2022
Portali Shprehja

Grabitje me armë në një pompë të derivateve në Lipjan

Një person ka raportuar se për derisa ishte në vendin e punës në pompën e derivateve dy persona të maskuar dhe nën kërcënim të armës i kanë grabitur mbi 400 euro.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të premten rreth orës 21:33 në fshatin Poturovc, në Lipjan.

Tutje në raport, thuhet se rasti është duke u hetuar.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se për deri sa ishte në vendin e punës në pompën e derivateve dy persona të maskuar dhe nën kërcënim të armës i kanë grabitur mbi 400 euro para të gatshme. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

Goditet për vdekje një person në Podujevë

admin

Vdes një femër në Drenas, kishte shenja dhune

admin

Dyshon se gruaja i hodhi “diçka të dëmshme” në ushqim, burri nga Skenderaj merr tretman mjekësor në QKUK  

admin

Leave a Comment