February 26, 2021
Portali Shprehja

Grabitje në Prishtinë, nuk raportohet për të lënduar

Një grabitje ka ndodhur sot rreth orës 13:00 në filialin e një institucioni mikrofinanciarë në bulevardin “Bill Clinton” në Prishtinë .

Rastin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë, Flora Ahmeti.

“Pas marrjes së informacionit policia ka dalë në vendngjarje dhe bazuar në të dhënat e para janë ngritur dyshimet se grabitja është kryer nga dy të dyshuar të cilët më pas kanë ikur nga vendi i ngjarjes. Nuk raportohet për persona të lënduar”, ka thënë Ahmeti.

Ahmeti ka shtuar se aktualisht policia ka iniciuar një hetim lidhur me rastin dhe ka nisur me ndërmarrjen e veprimeve të nevojshme policore me qëllim zbardhjen e rastit si dhe identifikimin e të dyshuarve. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Gjendet pa shenja jete një 60 vjeçar në Prishtinë

admin

Vetë-aksident në Podujevë, lëndohet një person

admin

Dy aksidente trafiku brenda një ore në Prishtinë, tre të lënduar

admin

Leave a Comment