November 29, 2021
Portali Shprehja

Graniti mendon që Fifi e penalizoi pak në lojën e tij

Granit Cana është ai që e ka lënë shtëpinë e Big Brother Albania VIP

Pas daljes ai ka thënë se mendon që ndoshta ishte pikërisht raporti i tij i ngushtë me Fifin që e penalizojë atë.

Tact Watches

“Ndoshta, ndryshova pas raporteve të fundit”, ka thënë ai.

Megjithatë, Graniti ka thënë se në njëfarë formë është gëzuar që është larguar nga publiku dhe se do të përpiqet që lojën në Big Brother ta shfrytëzojë për mirë jashtë shtëpisë.


Të Ngjajshme

Rita Ora bëri urimin e veçantë për festën e 28 nëntorit

Tuna ironizon keq kolegët e saj për urimet për Festën e Flamurit

Mozzik uron Ditën e Pavarësisë me të bijën

Leave a Comment