April 17, 2021
Portali Shprehja

Graqanicë, arrestohet një femër pasi rrezikoj fëmijën e saj

Një femër është arrestuar në Graqanicë, pasi që e njëjta kishte rrezikuar fëmijën e saj.

Sipas raportit të policisë e dyshuara kishte urdhër nga gjykata ta përdorë terapinë e përshkruar nga psikiatri.

“Raportohet se është arrestuar e dyshuara femër kosovare pasi që e njëjta kishte urdhër nga gjykata t’ a përdorë terapinë e përshkruar nga psikiatri, por e njëjta nuk e kishte përdor me ç’ rast ka rrezikuar djalin-fëmijën e saj. Me urdhër të prokurorit, e dyshuara është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Prokuroria: I dyshuari për vrasjen e 27-vjeçarit në Mitrovicë ishte me një polic jashtë detyrës

admin

Policia me detaje për vrasjen e 27 vjeçarit dhe plagosjen e dy të tjerëve në Mitrovicë

admin

Policia jep detaje për 28 vjeçarin në Fushë Kosovë

admin

Leave a Comment