November 29, 2021
Portali Shprehja

Grealish si Icardi! Tre femra në jetën e yllit të City-t

Jeta private e Jack Grealish duket se është shumë e gjallëruar.

Super blerja e City-t verën e kaluar nuk ka asgjë për t’i patur zili telenovelës Wanda-Icardi.

Tact Watches

Siç ka zbuluar The Sun, anglezi duket se po frekuentohet njëkohësisht me tre femra.

Telenovela Grealish

Përveç të fejuarës së tij historike, 5-vjeçarja Sasha Attwood (emri i artit, Sasha Rebecca), Grealish ka krijuar një lidhje edhe me Amber Gill dhe Emily Atack (respektivisht 24 dhe 31 vjeç).

Sipas së përditshmes britanike, me të parën (fituese e Love Island) duket se ka patur takime të ndryshme në hotele të ndryshme në muajt e fundit, me vajzën që ishte e bindur se shumë shpejt do të bëhej zyrtarisht e fejuara e re e Jack.

Gruaja e tretë

Befasia ka ardhur pas përfshirjes së Emily Atack, një aktore me të cilën Grealish duket se ka patur një flirt në Instagram në fillim dhe më pas në Facetime:

“Të dy duket se janë takuar në Londër, në shtëpinë e Emily, që i ka dhënë një ultimatum futbollistit: ose me mua, pse me Sasha-n”, ka zbuluar një burim anonim.

.

Të Ngjajshme

Totti nuk ka dyshime mbi Topin e Artë: “U mësuam me ata, por tani them…”

admin

2021 ka përfunduar për Lorenzo Pellegrini: 30-40 ditë pushim për kapitenin e Romës

admin

I “futi duart” gazetares sportive “live”, identifikohet autori. Mungon denoncimi

admin

Leave a Comment