September 27, 2021
Portali Shprehja

Grenell në Tiranë, takon Edi Ramën – Iliria News Agency

Ish i dërguari i SHBA-së, për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka qëndruar në Tiranë.

Ai të dielën ka njoftuar se ka takuar Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama.

“Tregime ngjarjesh gjatë një dreke këtë të diel me mikun dhe kryeministrin shqiptar, Edi Rama – në Tiranën aq të nxehtë”, ka shkruar Grenell në llogarinë e tij në Instagram

Të Ngjajshme

Talebanët, u japin urdhër berberëve: Mos u shkurtoni mjekrën burrave!

Vuçiq: Ekziston ideja për ta mbyllur Konçulin dhe për ti izoluar shqiptarët e Bujanocit dhe Preshevës

Tanket e avionët serbë drejt Kosovës, deputeti shqiptar akuzon Ramën

Leave a Comment