August 17, 2022
Portali Shprehja

Greqi/ Frigoriferi i bie mbi trup dhe i merr jetën 26-vjeçarit

Një 26-vjeçar në Greqi ka mbetur i vdekur pas një incidenti në ashensor.

Sipas informacioneve të ERT, i riu pak pas mesnate, ka tentuar me një karrocë transporti të zbresë një frigorifer me ashensor, por për arsye të panjohura deri më tani nga turbulencat që kanë ardhur nga lëvizja e ashensorit, frigoriferi i ka rënë sipër trupit, duke i shkaktuar vdekjen.

Forcat Zjarrfikëse kanë arritur ta nxjerrin atë, por ka ndërruar jetë gjatë rrugës për në spital.

.

Të Ngjajshme

Anderson merr 300 mesazhe kërcënuese

FIFA pezullon Indinë nga garat e futbollit

Kasami: BDI për 20 vite nëpërkëmbi veteranët e UÇK-së, shkeli mbi dinjitetin e tyre

admin

Leave a Comment