November 29, 2021
Portali Shprehja

Gresa Behluli e uron me fjalët më të veçanta nënën e saj për ditëlindje

Kënëgtarja e njohur dhe e dashur për publikun shqiptarë, Shkurte Fejza, sot feston ditëlindjen e saj të 60-të.

Bilbilit të këngës popullore nga Mushtishti, me fjalë të veçanta ia ka uruar ditëlindjen e bija saj, Gresa Behluli, shkruan “Kosovarja.

Tact Watches

Aristja ka postuar disa fotografi ku është duke kënduar Shkurta dhe ka shprehur disa fjalë mjaft të veçanta e të zgjedhura mirë për të ëmën.

Gresa ka shkruar se dhuratën ia ka bërë më heret me ardhjen në jetë të nipit duke e bërë Shkurtën gjyshe.

“Shumë urime për nanën ma t’mirë…këtë herë dhuratën e ditëlindjes e more ma herët :Diellin. Unë jam e bekume që jam rrit me shumë dashni e mburrje si vajza jote dhe e di që ketë do ta përjetoj edhe Dielli, jam e bindur që do ta thot vet personalisht kur të rritet. Jetofsh 100 vjet,vazhdo shkelqe si deri tani… Gëzuar!” ka qenë shkrimi i saj derisa ka ndarë edhe një imazh gjatë një performance me të ëmën.

 


Të Ngjajshme

Adele shpjegon se bën muzikë për një audiencë që ajo preferon

“Bashkë do t’i vazhdojmë planet që kemi”, ministrja e Drejtësisë motivon Adriana Matoshin e cila po përballet me tumor

Rita Ora bëri urimin e veçantë për festën e 28 nëntorit

Leave a Comment