January 19, 2021
Portali Shprehja

Gresa dhe Engji shfaqen pa pikë grimi

Të gjitha vajzat e këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit janë emra të njohur në mediat rozë.

Duke qenë të dalluara në paraqitjet fizike, asnjëherë nuk mungojnë me imazhe të ndryshme për ndjekësit që kanë, shkruan “Kosovarja”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Por, në forografinë e fundit ato shfaqen më ndryshe, pa pikë grimi.

Edhe në këtë gjendje, motrat duken të mrekullueshme.


Të Ngjajshme

Produksioni MAQINA paralajmëron rikthimin

Redaksia 2

Do të dëshpëroheni nga fytyra e Taynës pa pikë photoshopi

admin

Sa shumë i ka hije ky ndryshim Arta Bajramit

admin

Leave a Comment